Imię i nazwisko
Twój e-mail:
Numer telefonu
Data i czas
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

tbswalcz@tbswalcz.pl

+48 67 258 50 53 (do 54) , 67 258 35 54 , 517 275 703

zgłoszenie awarii po godz. otwarcia biura - 504 100 155

Telefony

Jeśli masz pytania lub coś wymaga poprawy – daj nam znać! 

Formularz kontaktowy

Kontakt

+48 (67) 258 50 53

.

TBS 78-600 Wałcz

ul. Budowlanych 9/2

 

  DZIAł IMIĘ I NAZWISKO NUMER WEWN. KONTAKT
Prezes Zarządu Marek Pawłowski 11 509 584 369
Sekretariat Grażyna Wysocka 10 tbswalcz@tbswalcz.pl
Główny Księgowy Agnieszka Kozakowska 12 a.kozakowska@tbswalcz.pl
Z-ca Głównego Księgowego

Joanna Kamińska

14

j.kaminska@tbswalcz.pl

Księgowość-czynsze, windykacja

Krystyna Hertel

Teresa Chałupnik

14

21

k.hertel@tbswalcz.pl

t.chalupnik@tbswalcz.pl

Księgowość - Wspólnoty Mieszkaniowe Małgorzata Szulga 20 m.szulga@tbswalcz.pl
Księgowość - rachunkowość Katarzyna Kogut 13 k.kogut@tbswalcz.pl
Księgowość - rachunkowość Regina Chmielewska 22 r.chmielewska@tbswalcz.pl
Księgowość - lokale użytkowe Agnieszka Łukawska-Mroczkowska 29 a.lukawska@tbswalcz.pl

Kierownik Pionu Technicznego Inwestycje, remonty i eksploatacja nieruchomości,

Z-ca kierownika pionu technicznego Nadzory

Monika Rudnicka

Jan Gacki

15

m.rudnicka@tbswalcz.pl

j.gacki@tbswalcz.pl

tel. 509 584 310

Zasoby komunalne i własne Ireneusz Karol 16 i.karol@tbswalcz.pl
Zasoby komunalne i własne Zbigniew Felskowski 27 z.felskowski@tbswalcz.pl
Wspólnoty Mieszkaniowe

Jerzy Florczak

Daniela Dudzicz

18

j.florczak@tbswalcz.pl

d.dudzicz@tbswalcz.pl

Wspólnoty Mieszkaniowe

Józef Grzelak

Grażyna Kaczmarek

19

j.grzelak@tbswalcz.pl ,

g.kaczmarek@tbswalcz.pl

Wspólnoty Mieszkaniowe

Alicja Starosta ,

Natalia Rzeczkowska

26 a.starosta@tbswalcz.pl n.rzeczkowska@tbswalcz.pl

 

Bank PEKAO S.A. I O/Wałcz nr  47 1240 3712 1111 0000 4365 3252  

KONTO - najem zasobów Gminy Miejskiej Wałcz:  Bank PEKAO S.A. I O/Wałcz nr  80 1240 3712 1111 0010 3316 9834

www.tbswalcz.pl

78-600 Wałcz
ul. Budowlanych 9/2

tbswalcz@tbswalcz.pl

kontakt

godziny otwarcia biura

poniedziałek 07:00 - 16:30

wtorek - czwartek 07:00 - 15:00

piątek  07:00 - 13:30

Chcesz być na bieżąco ? zasubskrybuj nasz kalendarz